Tagasiside klientidelt

caret-down caret-up caret-left caret-right
Eesti Energia. Tea Matson.

“Enamasti õpime katse-eksituse teel, sest ega ennast kõrvalt ju ei näe. Aga olles oma käitumisest ja ootustest teadlik, saame oma käitumist vastavalt kohandada. Koolitus andis põhjaliku pildi nelja erineva käitumisstiili kohta; kokkuvõtvalt pole üks parem või halvem kui teine. Iga koolitusel osaleja sai teada oma käitumise plussid ja miinused. Välja toodi nõrgad küljed, kuhu arengu mõttes on kasulik panustada ja liialdused, kus oleks targem end tagasi tõmmata. Selge, et omasugustega on lihtsam koos elada ja töötada, paraku toob elu meie teele ka teistsuguse käitumisviisi ja mõttemallidega inimesi. Kuid meeskond, kes omavahelistes suhetes juhindub DISC´i mudelist, võib oma töödes ja tegemistes mägesid liigutada.”

“Koolitaja Dmitri oli super, valdas koolituse sisu, oskas seda suurepäraselt edasi anda, rahuliku kehakeele ja kõnega; oli intelligentne ja soe. Lõi sobiva tempo ja positiivse õhkkonna. Meie meeskonna kokkuvõtlik hinnang koolitusele: parimaid koolitusi kus oleme osalenud ja üks paremaid koolitajaid keda oleme näinud.”

Ericsson Eesti AS. Grete Kaal.

“Dmitri Volov viis meie ettevõttes läbi mitmeid juhtimiskoolitusi, mis on  sisaldanud erinevaid juhtimisega seotud teemasid (sh. motiveerimine, coaching, tulemusvestluse läbiviimine, keerulised vestlused töötajatega, eesmärkidel põhinev juhtimine, meeskonnatöö jt). Oleme senise koostööga olnud väga rahul ja osalejate tagasiside on koolitaja kohta olnud väga positiivne.Koolitusi on iseloomustanud sisutihedus, osalejate aktiivsust tagava metoodika rakendamine ning teemade arusaadav käsitlus.”

Enics Slovakia. Michal Okolicsanyi.

“Yesterday we came back from this training with Dmitri Volov. I would like to give positive feedback as this training was very interesting, interactive and full of valuable information not only for trainers but overall for team leaders, supervisors, department managers! I would strongly recommend to provide this training also to all of these people from business units!”

Eolane Estonia AS. Katrin Leetmaa.

“Today we will finish nearly one year long development program for our customer focused team members. We have faced many challenges and managed overcome them all. Thank you Dmitri Volov for your excellent input and insights, thank you for your flexibility. You are awesome trainer, coach, teacher! Be warned, will work with you again in the near future!”