Meie ettevõttest

DVSP Consulting on  koolitus- ja konsultatsioonifirma.

Ettevõte on kantud vastavalt täiskasvanute koolituse seadusele Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täienduskoolituseasutusena: majandustegevusteate nr 220424.

Meie ettevõte pakub koolitus– ja konsultatsiooniteenuseid era- ja avaliku sektori organisatsioonidele. Ettevõttel on alates aastast 2005 ulatuslik koostöökogemus erinevate organisatsioonidega Eestis, Lätis, Soomes, Venemaal ja Ukrainas. DVSP Consulting korraldab koolitusi nii eesti, vene kui inglise keeles. Meie ettevõttel on võimalik kasutada koolitustel lisaks oma metoodikale ka rahvusvaheliste arendusfirmade poolt toodetud osalejamaterjale, käitumisprofiile,  mänge, videonäiteid jpm. Suuremahuliste arendusprogrammide läbiviimisel teeme koostööd ka teiste Balti riikide koolitusfirmadega.

Oleme lisaks koolitustele aidanud mitmeid organisatsioone strateegiaseminaride läbiviimisel ja arenguplaanide koostamisel. Konsultatsiooniteenuste seas on olulisel kohal ka organisatsioonide tipp- ja keskastmejuhtide ning võtmespetsialistide individuaalne coaching. Nii koolitus- kui ka konsultatsiooniprojektides oleme laialdaselt kasutanud erinevaid organisatsiooni- ja kompetentsiuuringuid. Ettevõte on igal aastal “Äripäevas” avaldatud “Koolitusfirmade TOP 100” firmade seas kõrgel kohal.

Lisaks koolitustele viime koostöös läbi ka meeskonnatöö üritusi mängulises vormis, mille puhul teeme koostööd SMARTGAMES kaubamärgi all ka teiste Eesti konsultantidega.

DVSP Consulting

Viime lisaks koolitustele läbi ka veebiseminare, kasutades selleks erinevaid rakendusi nagu ZOOM, MS Teams kui ka teisi veebiplatvorme.