Meie konsultandid

Dmim profiilipilt

 

Dmitri Volov on konsultant-koolitaja ning DVSP Consulting asutaja 2005. aastal. Dmitri on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1996. aastal raha ja panganduse ning turunduse erialadel.  2013. aasta sügisest jätkub Dmitri haridustee Tallinna Ülikooli andragoogika eriala magistriprogrammis. Dmitri on töötanud erinevates pankades peamiselt korporatiivpanganduse valdkondades. Lisaks finantssektorile on Dmitri töötanud ka erinevates tööstusettevõtetes müügi- ja turundusdirektori ning ärijuhi ametikohtadel.

Dmitri Volov’il on erinevad rahvusvahelised koolitaja sertifikaadid – DiSC konsultandi sertifikaat, väljastaja Inscape Publishing,   Persona konsultandi sertifikaat, väljastaja Persona Global. Antud sertifikaadid võimaldavad kasutada nii koolitustel kui ka konsultatsioonitegevuses  rahvusvahelisi arendusinstrumente (käitumisprofiilid, kompetentsianalüüsid ja organisatsiooniuuringud).  Dmitri Volov viib läbi koolitusi nii eesti, inglise kui vene keeles. Dmitri Volov sai 2008. a. Inscape koolitusfirma “Aasta Koolitaja” tiitli.

Alates 2012. aastast on Dmitri Volov koos Invictaga alustanud koostööd ka maailma 20 parima koolitusfirma hulka arvatud Inglismaa koolituskontserni Hemsley Fraser’iga, viies rahvusvahelisi koolitusprojekte läbi välisriikides.

Dmitri Volov on alates 2017.a. märtsist AoEC Accredited Associate Executive Coach.

Sertifikaat

 

Profiillipilt ametlikum

Signe Poska lõpetas 2009. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia infoteaduse ja raamatukogunduse erialadel. 2013. aasta sügisel alustab Signe magistriõpinguid Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Signel on töökogemused erinevates väikeettevõtetes ja Eesti ühes juhtivamas hulgikaubandusettevõttes müügi ja administreerimise valdkonnas ning pikaajaline töökogemus haridusasutuses raamatukogu juhatajana. Signe vastutab DVSP Consulting OÜ-s igapäevase asjaajamise, kliendisuhete ja  materjalide ettevalmistuse eest.

henrik

Henrik Guthan on Eesti üks tunnustatumaid meeskonnatöö koolituste eksperte. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahanduse ja krediidi erialal. Henrik töötas pikka aega erinevad pankades – ta oli erinevate investeerimisfondide ja haldusfirmade looja ja käivitaja. Alates 2000. aastast on ta tegutsenud peamiselt koolitajana. Väga paljud Eesti ja Pan-Balti ettevõtted on usaldanud oma meeskondlike ürituste läbiviimise Henrikule ja tema välikoolituste meeskonnale. Lisaks meeskonnatöö koolitustele viib Henrik Guthan läbi ka juhtimise-, müügi- ja käitumisefektiivsuse koolitusi. Henrik on läbinud ka DiSC-koolitaja sertifitseerimise.

Margus

Margus Esnar  on Eesti konsultantide ja koolitajate seas väga suure kogemusega – ta on edukalt tegutsenud sellel alal alates 1998. aastast. Margus on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ning täiendanud oma juhtimise ja koolitajaoskusi rahvusvahelistes ettevõtetes. Margus on töötanud nii juhina, iseseisva konsultandina kui ka treenerina rahvusvahelises konsultatsioonifirmas. Margus Esnar omab laiapõhjalist kogemust treeningute läbiviimise ja organisatsioonide nõustamise vallas sh. inimeste juhtimine; meeskonnatöö; presentatsioonitehnikad; avalik esinemine; suhtlemine ja eneseväljendus; strateegiline planeerimine, organisatsiooni diagnostika; personali rahulolu; juhtimiskvaliteet; teeninduskvaliteet ja -standardid.

easi-juht-taavi-laur-68635831

Taavi Laur on omandanud kõrghariduse õigusteaduses kui ka MBA Tartu Ülikoolis. Taavi Laur on väga pikaajalise juhikogemusega nii tööstus- kui pangandussektoris (SEB Grupp, UniCredit Bank) kui ka avalikus sektoris (EAS). Käesoleval ajal tegutseb ta ettevõtja ning konsultandina. Ettevõttes Aureus Capital Consulting OÜ juhib ja nõustab ta corporate finance projekte Balti ja Põhjamaade regioonis. Taavi kompetentsusvaldkondadeks on juhtimiskvaliteet, strateegiaprotsess, organisatsioonide diagnostika ja nõustamine.