Meie konsultandid

Dmim profiilipilt

 

Dmitri Volov on konsultant-koolitaja ning DVSP Consulting asutaja 2005. aastal. Dmitri on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1996. aastal raha ja panganduse ning turunduse erialadel.  2013. aasta sügisest jätkub Dmitri haridustee Tallinna Ülikooli andragoogika eriala magistriprogrammis. Dmitri on töötanud erinevates pankades peamiselt korporatiivpanganduse valdkondades. Lisaks finantssektorile on Dmitri töötanud ka erinevates tööstusettevõtetes müügi- ja turundusdirektori ning ärijuhi ametikohtadel.

Dmitri Volov’il on erinevad rahvusvahelised koolitaja sertifikaadid – DiSC konsultandi sertifikaat, väljastaja Inscape Publishing,   Persona konsultandi sertifikaat, väljastaja Persona Global. Antud sertifikaadid võimaldavad kasutada nii koolitustel kui ka konsultatsioonitegevuses  rahvusvahelisi arendusinstrumente (käitumisprofiilid, kompetentsianalüüsid ja organisatsiooniuuringud).  Dmitri Volov viib läbi koolitusi nii eesti, inglise kui vene keeles. Dmitri Volov sai 2008. a. Inscape koolitusfirma “Aasta Koolitaja” tiitli.

Alates 2012. aastast on Dmitri Volov koos Invictaga alustanud koostööd ka maailma 20 parima koolitusfirma hulka arvatud Inglismaa koolituskontserni Hemsley Fraser’iga, viies rahvusvahelisi koolitusprojekte läbi välisriikides.

Dmitri Volov on alates 2017.a. märtsist AoEC Accredited Associate Executive Coach.

Sertifikaat

 

Profiillipilt ametlikum

Signe Poska lõpetas 2009. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia infoteaduse ja raamatukogunduse erialadel. 2013. aasta sügisel alustab Signe magistriõpinguid Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Signel on töökogemused erinevates väikeettevõtetes ja Eesti ühes juhtivamas hulgikaubandusettevõttes müügi ja administreerimise valdkonnas ning pikaajaline töökogemus haridusasutuses raamatukogu juhatajana. Signe vastutab DVSP Consulting OÜ-s igapäevase asjaajamise, kliendisuhete ja  materjalide ettevalmistuse eest.